-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 0524885600:02:003:0...×-
Виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки 0524885600:02:003:0521 з метою оформлення права власності Хмільницької міської територіальної громади
- ID: UA-2024-06-14-003854-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21835498
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення документації із землеустрою земельних ділянок (11(одинадцять)ділянок), що ро...×-
Виготовлення документації із землеустрою земельних ділянок (11(одинадцять)ділянок), що розташовані на території Хмільницької міської територіальної громади, з метою оформлення права власності Хмільницької міської територіальної громади
- ID: UA-2024-03-06-007399-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20944211
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення документації із землеустрою земельних ділянок (9 дев’ять ділянок), що розташо...×-
Виготовлення документації із землеустрою земельних ділянок (9 дев’ять ділянок), що розташовані на території Хмільницької міської територіальної громади, з метою оформлення права власності Хмільницької міської територіальної громади
- ID: UA-2024-01-11-003252-a
- Дата створення : 11.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20353426
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення документації із землеустрою земельних ділянок (8 (вісім) ділянок), що розташо...×-
Виготовлення документації із землеустрою земельних ділянок (8 (вісім) ділянок), що розташовані на території Хмільницької міської територіальної громади
- ID: UA-2023-09-19-008130-a
- Дата створення : 19.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19014762
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, які розташован...×-
Виготовлення документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, які розташовані на території Хмільницької міської територіальної громади
- ID: UA-2023-05-26-008411-a
- Дата створення : 26.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17909124
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення документацій із землеустрою земельних ділянок (9(дев’ять) ділянок), що розта...×-
Виготовлення документацій із землеустрою земельних ділянок (9(дев’ять) ділянок), що розташовані на території Хмільницької міської територіальної громади
- ID: UA-2023-05-17-004990-a
- Дата створення : 17.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17800338
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту...×-
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області
- ID: UA-2022-03-15-002986-a
- Дата створення : 15.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14367225
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту...×-
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області.
- ID: UA-2021-11-05-003708-b
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12322477
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту...×-
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області.
- ID: UA-2021-09-22-011404-b
- Дата створення : 22.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11660021
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пункті...×-
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (сіл )Хмільницької міської територіальної громади
- ID: UA-2021-04-26-005748-c
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9683146
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту...×-
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області.
- ID: UA-2021-04-26-005256-c
- Дата створення : 26.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9682527
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хміл...×-
Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області
- ID: UA-2021-03-31-004672-c
- Дата створення : 31.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9317635
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради ЄДРПОУ: 34422134ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -