• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області.

Мова державна - українська. Органи місцевого самоврядування.

Торги не відбулися

160 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер: b706c759fd484ea8bae8c9810147a2ff
Внутрішній номер закупівлі: 11660021
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-22-011404-b   
Замовник: Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
Контактна особа: Ольга Прокопович +380433824440 miskrada_hm@ukr.net http://rada.ekhmilnyk.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 800.00 UAH
Період уточнення: 22.09.2021 16:16 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 22.09.2021 16:16 - 11.10.2021 17:00
Аукціон: з 12.10.2021 12:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області.
Код ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Кількість 1 послуга
Період постачання до 10.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою
Початкова пропозиція 97 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 700.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 36
Скарги 0