-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області.
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-003708-b
Мова державна - українська. Органи місцевого самоврядування.
Торги не відбулися
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
e871a54da6814c25949bbe8f755b97f5
Внутрішній номер закупівлі:
12322477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-05-003708-b
Замовник:
Виконавчий комітет Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34422134
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул.Столярчука 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Маташ +380977331134 s.p.matach@gmail.com http://rada.ekhmilnyk.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
800.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2021 10:35 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2021 10:35 - 22.11.2021 12:00
Аукціон:
з 23.11.2021 15:46
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Хмільницької міської територіальної громади - м. Хмільник Вінницької області.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації