-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна (Експлуат...×-
Послуги з відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна (Експлуатаційні послуги)
- ID: UA-2026-03-12-007175-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28584486
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах (Екс...×-
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах (Експлуатаційні послуги)
- ID: UA-2026-01-15-002144-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27915367
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкови...×-
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,
- ID: UA-2025-01-21-010558-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24110018
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкови...×-
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,
- ID: UA-2025-01-10-006799-a
- Дата створення : 10.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23985192
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкови...×-
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Южноураїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область
- ID: UA-2024-02-21-000829-a
- Дата створення : 21.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20805831
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкови...×-
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Южноураїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область
- ID: UA-2024-02-06-002933-a
- Дата створення : 06.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20648051
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов"язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових тер...×-
Експлуатаційні послуги, пов"язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій за адресою б-р Квітковий, 4, м. Южноукраїнськ.
- ID: UA-2024-01-12-001992-a
- Дата створення : 12.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20363683
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах- ID: UA-2023-02-13-002110-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16947153
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах (Екс...×-
Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах (Експлуатаційні послуги)
- ID: UA-2022-01-20-003357-b
- Дата створення : 20.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13676800
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій- ID: UA-2021-02-08-003104-a
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8488283
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій- ID: UA-2021-02-08-002271-a
- Дата створення : 08.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8486921
ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахЗавершена -