-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,
Тендер Prozorro UA-2025-01-21-010558-a
Завершена
127 701.00
UAH з ПДВ
Номер:
605053f34e6246ed96544c1ee53adce7
Внутрішній номер закупівлі:
24110018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-21-010558-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22427868
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, м. Південноукраїнськ, бульвар Квітковий, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Губар +380513655430 utsznjugukr4807@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-01-10-005205-a
Очікувана вартість:
127 701.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
55002, Україна, Миколаївська область, м. Південноукраїнськ, бульвар Квітковий, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н місто Південноукраїнськ вул.Паркова будинок 5
Ціна пропозиції
127 701.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2025 13:34
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
39b54488b59c45a7ae94b3555744e1e3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-01-21-010558-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31537375
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Вознесенський р-н місто Південноукраїнськ вул.Паркова будинок 5
Номер договору:
33-1/11
Сума договору:
127 701.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
106 417.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
21.01.2025 13:26
Статус:
Виконаний