-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-006799-a
Торги не відбулися
127 701.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 638.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 638.51 UAH
Номер:
fbe43feb009443dab4b2deef41725849
Внутрішній номер закупівлі:
23985192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-10-006799-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22427868
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, м. Південноукраїнськ, бульвар Квітковий, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Мазаєва +380675143118 nataliamazaeva@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
127 701.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.01.2025 14:20 - 15.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2025 14:20 - 18.01.2025 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 701.00 Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,