• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,

Оголошено тендер

127 701.00 UAH
Номер: eedd296470944e838ab5a7791fb75afb
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-10-009242-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 127 701.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 10.01.2025 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума127 701.00 UAH