-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Південноукраїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область,
Тендер Prozorro UA-2025-01-10-006799-a
Торги не відбулися
127 701.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 638.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 638.51 UAH
Період оскарження:
10.01.2025 14:20 - 15.01.2025 00:00
Нічого не знайдено.