• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Южноураїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область

Торги не відбулися

130 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер: 8ebf9a0ca4134042b2e6a273d8c5896f
Внутрішній номер закупівлі: 20648051
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-06-002933-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Мазаєва +380675143118 nataliamazaeva@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.02.2024 10:42 - 11.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 06.02.2024 10:42 - 14.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 000.00 Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Южноураїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область