-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Южноураїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область
Тендер Prozorro UA-2024-02-06-002933-a
Торги не відбулися
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2024 10:42 - 11.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим