-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Южноураїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область
Оголошено тендер
130 000.00
UAH
Номер:
f53e4f21f49f42c486f36ae2cd591720
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-05-004750-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22427868
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, БУЛЬВАР ЦВІТОЧНИЙ, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22427868
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, м. Южноукраїнськ, БУЛЬВАР ЦВІТОЧНИЙ, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
130 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційні та інші послуги, пов’язані з утриманням приміщень, будинків та прибудинкових територій в належному стані за адресою бульвар Квітковий, 4, м. Южноураїнськ, Вознесенський район, Миколаївська область
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадах
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.02.2024 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума130 000.00 UAH