• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов"язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій за адресою б-р Квітковий, 4, м. Южноукраїнськ.

Торги не відбулися

130 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Номер: 00b17a8988614a1a8968d82631738d1b
Внутрішній номер закупівлі: 20363683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-12-001992-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Мазаєва +380675143118 nataliamazaeva@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.01.2024 10:58 - 17.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.01.2024 10:58 - 20.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 000.00 Експлуатаційні послуги, пов"язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій за адресою б-р Квітковий, 4, м. Южноукраїнськ.