-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов"язані з утриманням будинків і споруд та прибудинкових територій за адресою б-р Квітковий, 4, м. Южноукраїнськ.
Тендер Prozorro UA-2024-01-12-001992-a
Торги не відбулися
130 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 650.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2024 10:58 - 17.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим