-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення соняшнику- ID: UA-2026-08-31-006155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239438
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення сої- ID: UA-2026-08-31-005939-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239234
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення сої- ID: UA-2026-08-17-011243-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108120
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення соняшнику- ID: UA-2026-08-17-011010-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107889
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення ріпаку- ID: UA-2026-07-30-003445-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29950296
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення ріпаку- ID: UA-2026-07-09-011758-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29778552
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення пшениці- ID: UA-2026-07-09-011731-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29778521
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення кукурудзи- ID: UA-2026-01-02-001328-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27825830
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення кукурудзи- ID: UA-2025-11-05-010501-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27010117
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення кукурудзи- ID: UA-2025-11-04-002633-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26985268
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення кукурудзи- ID: UA-2025-10-07-011039-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26669416
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення соняшнику- ID: UA-2025-09-12-011840-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26422353
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення сої- ID: UA-2025-09-12-011599-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26422118
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення соняшнику- ID: UA-2025-08-27-000176-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26250302
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення сої- ID: UA-2025-08-27-000147-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26250269
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівТорги не відбулисяТорги не відбулися -