-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення пшениці
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-011731-a
Завершена
350 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ba33f96dcf93441da1ad43aff7e217e2
Внутрішній номер закупівлі:
29778521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-011731-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441837
-
Адреса:
08644, Україна, Київська область, село Пшеничне, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салійчук Тамара Іванівна 380457144534 tenderADS@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 20:50 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 20:50 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:50
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:00 - 20.07.2026 13:47
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Послуги з перевезення пшениці