-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення соняшнику
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011010-a
Торги не відбулися
252 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
00aa26dec9af41fd876208fd3df9b61b
Внутрішній номер закупівлі:
30107889
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011010-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441837
-
Адреса:
08644, Україна, Київська область, село Пшеничне, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салійчук Тамара Іванівна 380457144534 tenderADS@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
252 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:31 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:31 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴252 000.00 Послуги з перевезення соняшнику