-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення сої
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011243-a
Торги не відбулися
90 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
38b084b6af924efbb2d4a515684d8e14
Внутрішній номер закупівлі:
30108120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011243-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441837
-
Адреса:
08644, Україна, Київська область, село Пшеничне, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салійчук Тамара Іванівна 380457144534 tenderADS@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:40 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:40 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Послуги з перевезення сої