-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення сої
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005939-a
Завершена
90 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8f847c5112184b0094738578b872879a
Внутрішній номер закупівлі:
30239234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005939-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Агрономічна дослідна станція"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441837
-
Адреса:
08644, Україна, Київська область, село Пшеничне, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салійчук Тамара Іванівна 380457144534 tenderADS@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Оголошення № UA-2026-08-17-011243-a.
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з перевезення сої (насипом)
Кількість
250 тонна
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємецьи Крвенький Олег Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2799613913
-
Контактна особа:
Кривенький Олег Вікторович 380673370015 ylia_ustimenko@i.ua
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Привокзальна,7 кв.12
Ціна пропозиції
90 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
10d55a6f34ef483f8b64f075e6342182
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-005939-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємецьи Крвенький Олег Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2799613913
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Привокзальна,7 кв.12
Номер договору:
179/08
Сума договору:
90 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з перевезення сої (насипом): 360.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 14:00
Статус:
Підписаний