-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської...×-
Послуги з організації харчування учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-14-004451-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30087907
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36339698ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-...×-
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
- ID: UA-2025-12-26-010506-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27782509
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36339698ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-...×-
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
- ID: UA-2025-09-15-012331-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26437516
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36339698ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-...×-
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
- ID: UA-2025-08-11-010901-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26107784
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 36339698ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів у пришкільних таборах) (ДК 021:2...×-
Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів у пришкільних таборах) (ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень) . Джерело фінансування місцевий бюджет.
- ID: UA-2019-06-07-002867-b
- Дата створення : 07.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3453681
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів у пришкільних таборах) (ДК 021:201...×-
Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів у пришкільних таборах) (ДК 021:2015-55510000-8-Послуги їдалень)
- ID: UA-2019-06-07-002837-b
- Дата створення : 07.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3453654
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуга їдалень- ID: UA-2018-11-21-001117-c
- Дата створення : 21.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2804016
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень- ID: UA-2018-09-04-002249-a
- Дата створення : 04.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2335501
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -