-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-004451-a
Завершена
3 111 425.40
UAH без ПДВ
Номер:
c1446e5093e646ecb7567859b9d1130b
Внутрішній номер закупівлі:
30087907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-004451-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Задорожний +380931611091 info-tender5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 111 425.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 12:06 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 12:06 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 15:50
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 22.08.2026 10:54
Період завантаження договору:
28.08.2026 00:00 - 07.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 111 425.40 Послуги з організації харчування учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (аутсорсинг)