-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (аутсорсинг)
Оголошено тендер
3 111 425.40
UAH
Номер:
6516dadf651c49cca6e37f1925a66b41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-013295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 111 425.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (аутсорсинг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.08.2026 16:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування учнів Ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвягель
Сума2 393 158.80 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвягель
Сума718 266.60 UAH