• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів у пришкільних таборах) (ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень) . Джерело фінансування місцевий бюджет.

Завершена

30 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 05fcfb2d1c574746a4c26d861220110e
Внутрішній номер закупівлі: 3453681
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-07-002867-b   
Замовник: ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ МІСТА НОВОГРАДА-ВОЛИНСЬКОГО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Мельничук Галина +380967092052 nwk_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару тим самим постачальником, якщо в разі зміни постачальника замовник буде вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призведе до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням, або у разі, коли така закупівля зумовлена змінами до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. Закупівля додаткового обсягу товару в того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до положень статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що закон застосовується до закупівель, які здійснюються замовниками в разі якщо очікувана вартість предмету закупівель товарів та послуг дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень. Очікувана вартість даної закупівлі становить 30000,00 грн., проте річна потреба по даному коду ДК перевищує поріг у 200 тис. грн. Таким чином, тендерний комітет Ліцею № 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області зобов’язаний застосувати одну з процедур закупівель, що визначена статтею 12 Закону України «Про публічні закупівлі». Харчування учнів Ліцею № 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області протягом навчально-виховного процесу у 2019 року здійснює ФОП Юзбашян Н.Х. згідно укладеного Договору від 26.12.2018 року № 1. На виконання рішення сесії Новоград-Волинської міської ради від 02.08.2018 №537 «Про забезпечення харчування учнів у закладах загальної середньої освіти» саме йому було передано приміщення харчоблоку та на виконання рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 11.10.2018 №795 «Про надання в оренду обладнання та інвентаря в приміщеннях харчоблоків у закладах загальної середньої освіти» – обладнання та інвентар. Між керівництвом Ліцею № 1 імені Лесі Українки міста Новограда-Волинського Житомирської області та ФОП Юзбашян Н.Х. укладено відповідні договори. Згідно умов яких, Орендар не має права передавати право оренди харчоблоку та обладнання третім особам і несе повну відповідальність за збереження майна, відшкодовує комунальні послуги в повному обсязі, своїми силами та за власний рахунок здійснює поточний ремонт приміщення. Строк дії договорів – до 31 грудня 2019 року. Таким чином, проведення відкритих торгів та заключення за їх результатами договору на послуги з харчування на оздоровчий період з переможцем, тобто з будь-яким іншим постачальниками даної послуги, призведе до порушення всіх договірних зобов’язань. Оскільки цю ситуацію можна трактувати як «заміну попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) що призведе до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням» виникає необхідність здійснити додаткову закупівлю (а саме, послуг на оздоровчий період, а не навчально-виховний) в того самого постачальника. Згідно з п. 5 ч.2cт. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що якщо у замовника виникла потреба здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням застосовується переговорна процедура.
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів у пришкільних таборах) (ДК 021:2015 – 55510000-8 Послуги їдалень). Джерело фінансування місцевий бюджет.
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання 03.06.2019 - 21.06.2019
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул.Родини Косачів, буд.5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Юзбашян Недда Христоївна

Оскарження: 07.06.2019 19:17 - 18.06.2019 00:00
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.06.2019 19:17
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: d467b04212014217a56ddfeb396427b0
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-07-002867-b-b1
Постачальник: Юзбашян Недда Христоївна
Номер договору: 42
Сума договору: 30 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.06.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 18.06.2019 14:28
Статус:
Підписаний
pdf
договір табір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додоаткова угола №1 від 30.10.2019р.pdf
p7s
sign.p7s