-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
Тендер Prozorro UA-2025-09-15-012331-a
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами
Завершена
1 042 839.70
UAH з ПДВ
Номер:
75cc476e677144d393409ba84f414883
Внутрішній номер закупівлі:
26437516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-15-012331-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Брацюк +380636294070 osbd2023@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 042 839.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2025 16:50 - 20.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2025 16:50 - 23.09.2025 00:10
Аукціон:
24.09.2025 12:36 - 24.09.2025 12:59
Період кваліфікації:
24.09.2025 12:59 - 29.09.2025 10:02
Період завантаження договору:
05.10.2025 00:00 - 15.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 042 839.70 Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради