• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради

Оголошено тендер

1 042 839.70 UAH
Номер: d31519d2782d49b882035ff2a00b473c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-15-006710-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 042 839.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 15.09.2025 12:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування учнів початкових 3-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів, учнів пільгових категорій 9-11 класів у Ліцеї № 1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомирська
Сума765 266.40 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1403 - Забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомирська
Сума277 573.30 UAH