-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуга їдалень
Тендер Prozorro UA-2018-11-21-001117-c
Завершена
458 009.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 580.09 UAH
мін. крок: 1% або 4 580.09 UAH
Номер:
87e08924e6224ff091bf30e9606b0a9d
Внутрішній номер закупівлі:
2804016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-21-001117-c
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ МІСТА НОВОГРАДА-ВОЛИНСЬКОГО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Родини Косачів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельничук Галина +380967092052 nwk_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
458 009.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 580.09 UAH
Період уточнення:
21.11.2018 12:34 - 01.12.2018 12:32
Період прийому пропозицій:
21.11.2018 12:34 - 11.12.2018 12:32
Аукціон:
12.12.2018 12:53 - 12.12.2018 13:14
Період кваліфікації:
12.12.2018 13:14 - 13.12.2018 12:19
Період завантаження договору:
12.12.2018 13:14 - 01.01.2019 13:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 28.12.2019
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул.Родини Косачів, буд.5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЮЗБАШЯН НЕДДА ХРИСТОЇВНА"
Оскарження: 12.12.2018 13:14 - 24.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910621909
-
Контактна особа:
Недда Юзбашян +380934526181 nedda989@ukr.net
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ ОСТРОВСЬКОГО, будинок 12
Оскарження: 12.12.2018 13:14 - 24.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
457 900.69 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
457 900.69 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2018 12:19
Документи
6
Скарги
0
ФОП Бондарчук Олександр Юрiйович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3340920894
-
Контактна особа:
Бондарчук Олександр Юрiйович +380971329697 bondarchuk628@ukr.net
-
Адреса:
11788, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський район, село Немильня
Початкова пропозиція
458 009.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
458 009.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
26d380ee410b42bca14598a005b7de29
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-21-001117-c-c1
Постачальник:
ФОП "ЮЗБАШЯН НЕДДА ХРИСТОЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910621909
-
Контактна особа:
Недда Юзбашян +380934526181 nedda989@ukr.net
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ ОСТРОВСЬКОГО, будинок 12
Номер договору:
1
Сума договору:
457 900.69 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
26.12.2018 17:21
Статус:
Підписаний