-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуга їдалень
457 900.69
UAH з ПДВ
Номер:
26d380ee410b42bca14598a005b7de29
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-21-001117-c-c1
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ МІСТА НОВОГРАДА-ВОЛИНСЬКОГО ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Контактна особа:
Мельничук Галина +380967092052 nwk_@ukr.net
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Родини Косачів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЮЗБАШЯН НЕДДА ХРИСТОЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910621909
-
Контактна особа:
Недда Юзбашян +380934526181 nedda989@ukr.net
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ ОСТРОВСЬКОГО, будинок 12
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
26.12.2018 17:21
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
457 900.69 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 457 900.69 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 28.12.2019
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м.Новоград-Волинський, вул.Родини Косачів, буд.5
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
7d606cffacb342df90d73940463cf834
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. У зв’язку з допущеною арифметичною помилкою, керуючись п.п.5.п.4 ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі» внести зміни до п. 5.1 договору про закупівлю № 1 від 26.12.2018 року та викласти в наступній редакції :
п. 5.1. Сума цього договору становить 457900,69 грн 00 коп (Чотириста п’ятдесят сім тисяч дев’ятсот гривень 69 копійок) без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.01.2019 18:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
1efce522b20d48f89fc3f37911b806a3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
продовження строку дії договору на строк достатній для проведення закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 % відсотків суми,визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 10:03
Статус:
Опубліковано