-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської...×-
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-18-011968-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121815
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівсько...×-
«Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-01-29-014319-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28117387
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівсько...×-
«Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-01-15-004394-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27917596
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (коду ДК 021:2015 (CPV): 555100...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (коду ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 –Послуги їдалень)
- ID: UA-2025-12-25-002290-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27758256
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (код ДК 021:2015 – 555...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2025-11-25-009538-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27258739
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (коду ДК 021:2015 (CPV...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (коду ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 –Послуги їдалень)
- ID: UA-2025-03-04-013060-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24608687
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (коду ДК 021:2015 (CPV): 555100...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів (коду ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 –Послуги їдалень)
- ID: UA-2025-03-04-012832-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24608468
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів» (код ДК 021:2015 – 555100...×-
«Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2024-11-11-003871-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23196606
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів» (код ДК 021:2015 – 555100...×-
«Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
- ID: UA-2024-10-28-005099-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23041179
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2023-12-05-011810-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19907265
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій- ID: UA-2023-11-08-013150-a
- Дата створення : 08.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19563098
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22554897ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -