• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

4 176 800.00 UAH з ПДВ
Номер: ee0ce854148044deb7a6857b5b5852f9
Внутрішній номер закупівлі: 27917596
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-15-004394-a   
Замовник: КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Альона Колесник +380680107928 licey_zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 176 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.01.2026 11:27 - 20.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.01.2026 11:27 - 23.01.2026 11:17
Аукціон: з 26.01.2026 13:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 176 800.00 «Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)