-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-009538-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою.
Торги не відбулися
5 270.00
UAH з ПДВ
Номер:
cccfd8f9db3547e49412e4e0cc29ebf1
Внутрішній номер закупівлі:
27258739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-009538-a
Замовник:
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22554897
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, селище міського типу Клесів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Колесник +380680107928 licey_zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 13:13 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 13:13 - 03.12.2025 00:00
Аукціон:
з 03.12.2025 11:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 270.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)