• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)

Оголошено тендер

5 270.00 UAH
Номер: e62e225ce229468982991999ec8427de
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-11-25-007480-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 5 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 25.11.2025 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКлесів
Сума5 270.00 UAH