• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)

Завершена

4 176 800.00 UAH без ПДВ
Номер: ce61fb8229234b999effe1dd6eb4d9b9
Внутрішній номер закупівлі: 28117387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-29-014319-a   
Замовник: КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Альона Колесник +380680107928 licey_zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 4 176 800.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для учнів 1-4 класів
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 17200 послуга
Період постачання 27.01.2026 - 31.05.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для учнів 5-9 класів потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 26160 послуга
Період постачання 27.01.2026 - 31.05.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для учнів 10-11 класів потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 10720 послуга
Період постачання 27.01.2026 - 31.05.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів 5-9 класів пільгової категорії (ВПО)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 720 послуга
Період постачання 27.01.2026 - 31.05.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів 10-11 класів пільгової категорії (ВПО)
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 320 послуга
Період постачання 27.01.2026 - 31.05.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 4 176 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2026 15:42
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9aa6713848944553b8eb4c77230b308c
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-29-014319-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Номер договору: 08
Сума договору: 4 176 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для учнів 1-4 класів: 74.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для учнів 5-9 класів потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи: 76.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для учнів 10-11 класів потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи: 78.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів 5-9 класів пільгової категорії (ВПО): 76.00000 UAH без ПДВ
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів 10-11 класів пільгової категорії (ВПО): 78.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.01.2026 00:00 - 15.06.2026 00:00
Дата підписання: 27.01.2026 15:12
Статус:
Розірваний
pdf
Обгрунтування харчування.pdf
pdf
Договір 08.pdf
pdf
Звіт про результати проведення процедури закупівлі, що не ві...
pdf
ДУ №1 до Договору №08 від 27.01.2026.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2 до Договору №08 від 27.01.2026.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №3 до Договору №08 від 27.01.2026.pdf
p7s
sign.p7s