-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-011968-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
1 087 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
7cce9c19ebeb4fcca64f237c1ae6c9a4
Внутрішній номер закупівлі:
30121815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-011968-a
Замовник:
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22554897
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, селище міського типу Клесів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Колесник +380680107928 licey_zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 087 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 16:42 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 16:42 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 087 900.00 Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)