-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Оголошено тендер
1 087 900.00
UAH
Номер:
7970e2c3ecca4d45bd4372b956e2dc42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-013015-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22554897
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, селище міського типу Клесів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЛЕСІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КЛЕСІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22554897
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, селище міського типу Клесів, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 087 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) учнів Клесівського ліцею Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.08.2026 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума773 300.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКлесів
Сума314 600.00 UAH