-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування- ID: UA-2026-09-03-015476-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288801
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування- ID: UA-2026-08-14-006399-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089854
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування- ID: UA-2025-12-15-021502-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27573301
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021-2015(CPV) 55320000-9: Послуги з організації харчування- ID: UA-2025-12-03-008129-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27374657
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК021-2015(CPV) 55320000-9: Послуги з організації харчування- ID: UA-2024-12-26-016604-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23885976
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015(CPV) 55320000-9 Послуги з організації харчування- ID: UA-2024-01-11-005680-a
- Дата створення : 11.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20355861
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК021-2015(CPV) 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шк...×-
Код ДК021-2015(CPV) 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2023-12-22-020861-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20222011
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оприлюднення Додаткової угоди №3 до Договору № 1 від «17» січня 2022 року за предметом зак...×-
Оприлюднення Додаткової угоди №3 до Договору № 1 від «17» січня 2022 року за предметом закупівлі «Код за ДК 021:2015 55320000-9 – Послуги з організації харчування» UA-2021-12-17-003311-a в зв’язку з помилковим оприлюдненням і закриттям договору
- ID: UA-2022-09-08-008266-a
- Дата створення : 08.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15288299
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування- ID: UA-2021-12-17-021546-c
- Дата створення : 17.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13250258
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 25728783ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -