• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування

Місцезнаходження замовника: 18023, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 123; Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (відповідно до п.3 ч.4.ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»); Код ЄДРПОУ 25728783; Вид закупівлі: відповідно до абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі». Інформація про мову, якою повинні готуватися тендерні пропозиції учасників – під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Джерело фінансування – згідно опублікованого річного плану. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі - відповідно до тендерної документації і додатків до неї

Завершена

903 360.96 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 516.80 UAH
Номер: a55d0dca4dc945e4a702bd83228e586c
Внутрішній номер закупівлі: 13250258
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-17-021546-c   
Замовник: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
Контактна особа: Тетяна Альохіна +380964009147 zshkola6@i.ua http://school6.ck.sch.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 903 360.96 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 516.80 UAH
Період уточнення: 17.12.2021 19:44 - 25.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2021 19:44 - 04.01.2022 00:00
Аукціон: 04.01.2022 11:42 - 04.01.2022 12:05
Період кваліфікації: 04.01.2022 12:05 - 05.01.2022 16:08
Період завантаження договору: 05.01.2022 16:08 - 25.01.2022 16:08
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 18023, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 123 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПОЛІЩУК ТАЇСА ОЛЕКСІЇВНА

Оскарження: 05.01.2022 16:08 - 16.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 870 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
870 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2022 16:08
Відповіді на вимоги 10
Документи 46
Скарги 0
ТОВ "Каштан-Плюс"
Початкова пропозиція 903 360.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
903 360.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 7f6a1ee60344493eb60aa26b4ca6cec3
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-17-021546-c-c1
Постачальник: ФОП ПОЛІЩУК ТАЇСА ОЛЕКСІЇВНА
Номер договору: 1
Сума договору: 310 709.16 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.01.2022 00:00 - 31.08.2022 00:00
Дата підписання: 17.01.2022 08:15
Статус:
Розірваний
pdf
Договір 1 харчування.pdf
pdf
ДУ1 на змен 001_з протоколом КЕКВ.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ№2 харчування.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ№3 договір 3.pdf
p7s
sign.p7s