-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
310 709.16
UAH без ПДВ
Номер:
7f6a1ee60344493eb60aa26b4ca6cec3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-17-021546-c-c1
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Контактна особа:
Тетяна Альохіна +380964009147 zshkola6@i.ua http://school6.ck.sch.in.ua/
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ПОЛІЩУК ТАЇСА ОЛЕКСІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2251318065
-
Контактна особа:
Поліщук Таїса 380631889026 tapol1961@gmail.com
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Пушкіна, 67 кв.81
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
17.01.2022 08:15
Період дії договору:
17.01.2022 00:00 - 31.08.2022 00:00
Сума договору:
310 709.16 UAH без ПДВ
Оплачено:
53 491.02 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
розірвання договору за згодою сторін з 31.08.2022
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
18023, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 123
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
1f260bdd73594b448d94831b57b46e0f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 ч.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» пункт 3.1. Договору і специфікацію (Додаток №1) до Договору викласти у новій редакції
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.03.2022 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
4e5c3fdfdb1848dc9ebbfb14b9cc48f2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Згідно п.1 ч. 5 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" викладення п.3.1. Договору і Специфікації послуг, наведеної в додатку №1 до Договору, в новій редакції
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.05.2022 10:00
Статус:
Опубліковано