-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Оголошено тендер
903 360.96
UAH
Номер:
73d8633d314b4207a5cdb0d9d0feb779
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-17-025525-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
903 360.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код за ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 18023, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГОГОЛЯ, будинок 123; Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (відповідно до п.3 ч.4.ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»); Код ЄДРПОУ 25728783; Вид закупівлі: відповідно до абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.12.2021 19:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума903 360.96 UAH