-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-021502-a
Завершена
2 842 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
5ed345c6060d4aa795d1a867cc9cfa6a
Внутрішній номер закупівлі:
27573301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-021502-a
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Альохіна +380964009147 zshkola6@i.ua http://school6.ck.sch.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 842 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 17:00 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 17:00 - 24.12.2025 00:00
Аукціон:
з 24.12.2025 14:59
Період кваліфікації:
24.12.2025 00:00 - 16.01.2026 17:02
Період завантаження договору:
22.01.2026 00:00 - 01.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 842 700.00 ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування