-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування
Оголошено тендер
2 842 700.00
UAH
Номер:
d63bd4e514de455781756287e1838287
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-026463-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 842 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.12.2025 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПридніпровський
Сума2 842 700.00 UAH