-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-006399-a
Торги не відбулися
2 453 648.36
UAH без ПДВ
Номер:
b2eb07ad6af74a9bae8bb52499b0bdc4
Внутрішній номер закупівлі:
30089854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-006399-a
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Альохіна +380964009147 zshkola6@i.ua http://school6.ck.sch.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 453 648.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 13:27 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 13:27 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 13:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 453 648.36 ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування