-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК021-2015(CPV) 55320000-9: Послуги з організації харчування
Тендер Prozorro UA-2024-12-26-016604-a
Завершена
2 623 847.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 119.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 119.24 UAH
Номер:
6eea441e54e440928973e4d2942fbf91
Внутрішній номер закупівлі:
23885976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-26-016604-a
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Альохіна +380964009147 zshkola6@i.ua http://school6.ck.sch.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 623 847.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.12.2024 22:32 - 31.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2024 22:32 - 03.01.2025 00:00
Період кваліфікації:
03.01.2025 00:00 - 10.01.2025 17:57
Період завантаження договору:
16.01.2025 00:00 - 26.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 623 847.00 ДК021-2015(CPV) 55320000-9: Послуги з організації харчування