-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК021-2015(CPV) 55320000-9: Послуги з організації харчування
Оголошено тендер
2 623 847.00
UAH
Номер:
cc6f80a727614a49979b7b5c9c89844a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-26-019019-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25728783
-
Адреса:
18023, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, буд. 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 623 847.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК021-2015(CPV) 55320000-9: Послуги з організації харчування
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.12.2024 21:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 623 847.00 UAH