-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-08-31-012946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246126
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-08-06-010537-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016593
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-08-04-010424-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29990839
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-08-04-010029-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29990442
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомоблів військовог п...×-
послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомоблів військовог призначення
- ID: UA-2026-07-23-011225-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29897215
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-07-15-010435-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29825989
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-06-30-014485-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697625
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-06-30-004904-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29688077
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-06-24-013046-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29642972
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-06-09-009423-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29481927
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-05-19-013716-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29274377
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-04-03-011153-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28823095
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-04-03-011043-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28823004
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-03-30-011634-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28770287
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового...×-
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
- ID: UA-2026-03-23-006041-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28690433
Головне управління Національної поліції в Харківській області ЄДРПОУ: 40108599ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -