• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення

Завершена

1 777 003.00 UAH без ПДВ
Номер: ce88c5bc40014d9a9b61caf7c823d020
Внутрішній номер закупівлі: 29697625
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014485-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Контактна особа: Катерина Маринич +380577303186 e.marinich@hk.police.gov.ua http://hk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 777 003.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 17:45 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 17:45 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: 08.07.2026 11:46 - 08.07.2026 12:09
Період кваліфікації: 08.07.2026 12:09 - 13.07.2026 17:21
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 1df23c6094b64118a62e48a55dc0c0b2
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Порядок денний: 1. Про прийняття рішення про відміну процедури закупівлі Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення (код згідно ДК 021:2015 - 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення), оголошену на очікувану вартість закупівлі 1 777 003,00 грн. (далі — Закупівля) на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами і доповненнями) (далі – Особливості). 2. Про зазначення в електронній системі закупівель підстави для відміни процедури щодо Закупівлі. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: UA-2026-06-30-014485-a Під час розгляду першого питання порядку денного: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: Під час проведення процедури закупівлі «Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення» після визначення учасника переможцем встановлено помилку у визначенні порядку подання цінових пропозицій, а саме зазначення ціни тендерної пропозиції без урахування ПДВ щодо предмета закупівлі, який підлягає оподаткуванню ПДВ. Зазначена помилка виявлена на етапі після визначення переможця процедури закупівлі та не може бути усунута без порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель. Зокрема, зазначені помилки мають суттєвий характер та впливають на зміст договірних умов, що унеможливлює укладення договору про закупівлю відповідно до вимог чинного законодавства та принципів здійснення публічних закупівель. Враховуючи те, що відповідно до законодавства внесення змін до тендерної документації після закінчення строку подання тендерних пропозицій не допускається, усунення виявлених порушень на даному етапі є неможливим. У зв’язку з викладеним, виникла необхідність відмінити процедуру закупівлі у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли внаслідок допущених помилок у тендерній документації. Під час розгляду другого питання порядку денного: Згідно з пунктом 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. Таким чином, необхідно зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі. ВИРІШИЛА: 1. Відмінити Закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей. 2. Зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
Період оскарження: 20.07.2026 17:06 - 31.07.2026 00:00
Дата опублікування: 20.07.2026 17:06
Дата виконання: 20.07.2026 17:05
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴1 777 003.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення