• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 709 278.72 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
45
хв
23
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b1525ad0338949d092148484f9a4932e
Внутрішній номер закупівлі: 30246126
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012946-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Контактна особа: Катерина Маринич +380577303186 e.marinich@hk.police.gov.ua http://hk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 709 278.72 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:01 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 709 278.72 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення