• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення

Оголошено тендер

2 051 134.46 UAH
Номер: 0bd1e3595b9a40698765bf0e9207dcac
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015379-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Очікувана вартість: 2 051 134.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 19:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 051 134.46 UAH