-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-010537-a
Торги відмінено
1 663 503.81
UAH без ПДВ
Номер:
3bc4fb6f1e3d4efe9fcd78001ea9f959
Внутрішній номер закупівлі:
30016593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-010537-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108599
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Жон Мироносиць, буд.13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Маринич +380577303186 e.marinich@hk.police.gov.ua http://hk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 663 503.81 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 16:34 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 16:34 - 16.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:40
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5779b693980940e2a37b8a9c06b6bae6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час підготовки та проведення процедури закупівлі було виявлено помилку у технічній специфікації до предмета закупівлі.
Зокрема, у розділі технічної специфікації, що стосується робіт з технічного обслуговування транспортних засобів, передбачено виконання робіт із заміни масляного фільтра, однак відповідна запасна частина — масляний фільтр — помилково не була включена до переліку запасних частин, необхідних для виконання зазначених робіт.
Виявлена невідповідність потребує коригування технічної специфікації та відповідного перерахунку очікуваної вартості закупівлі, оскільки включення до складу закупівлі масляних фільтрів впливає на загальну вартість предмета закупівлі.
Внесення відповідних змін до тендерної документації в межах цієї процедури закупівлі не забезпечить коректного визначення очікуваної вартості закупівлі та фактичної потреби Замовника.
З метою забезпечення відповідності технічної специфікації фактичній потребі Замовника, правильного визначення кількості необхідних запасних частин та очікуваної вартості закупівлі, виникла необхідність у відміні процедури закупівлі та проведенні нової процедури із врахуванням виявленої помилки.
Період оскарження:
13.08.2026 17:00 - 24.08.2026 00:00
Дата опублікування:
13.08.2026 17:00
Дата виконання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 663 503.81 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення