• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення

Оголошено тендер

1 996 204.57 UAH
Номер: 1513d8765a5c4be38e27299efea4d6d1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-012822-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Харківській області
Очікувана вартість: 1 996 204.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.08.2026 16:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 996 204.57 UAH