-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення
Тендер Prozorro UA-2026-07-15-010435-a
Завершена
3 344 838.33
UAH без ПДВ
Номер:
92b3c662bfed4136a6c6a4758cea1401
Внутрішній номер закупівлі:
29825989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-15-010435-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108599
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Жон Мироносиць, буд.13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Маринич +380577303186 e.marinich@hk.police.gov.ua http://hk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 344 838.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2026 17:00 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2026 17:00 - 23.07.2026 00:00
Аукціон:
з 23.07.2026 14:19
Період кваліфікації:
23.07.2026 00:00 - 23.07.2026 16:59
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 344 838.33 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту службових автомобілів військового призначення