-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального...×-
Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального приладу
- ID: UA-2026-08-17-011730-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108590
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з повірки торгових ваг- ID: UA-2026-07-24-005206-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904031
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального...×-
Послуга з організації періодичної повірки газосигналізаторів та контрольно-вимірювального приладу
- ID: UA-2026-07-23-005135-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891172
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів(повірка термометрів та манометрів)
- ID: UA-2026-06-30-013575-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29696715
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки манометрів та термометрів- ID: UA-2026-06-12-010704-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29526796
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування автоматичної системи пожежної сигналізації, системи оповіщення лю...×-
Послуги з обслуговування автоматичної системи пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу
- ID: UA-2026-06-03-013570-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29429103
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування автоматичної системи пожежної сигналізації, системи оповіщення лю...×-
Послуги з обслуговування автоматичної системи пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу
- ID: UA-2026-01-05-007204-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27839728
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки лічильників води, лічильників теплової енергії- ID: UA-2025-08-04-011781-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26047249
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки манометрів та термометрів- ID: UA-2025-07-21-010248-a
- Дата створення : 21.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25932918
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки лічильників води, лічильників теплової енергії- ID: UA-2025-07-01-010707-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25762885
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки манометрів та термометрів- ID: UA-2025-06-18-013584-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25646802
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЛОТ №1 Послуги з повірки обладнання вузла обліку газу, ЛОТ №2 послуги з організації період...×-
ЛОТ №1 Послуги з повірки обладнання вузла обліку газу, ЛОТ №2 послуги з організації періодичної повірки газосигналізатора, ЛОТ №3 організація періодичної повірки контрольно-вимірювальних приладів (Мультилотова закупівля)
- ID: UA-2025-05-21-014209-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25374312
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування автоматичної системи пожежної сигналізації, системи оповіщення лю...×-
Послуги з обслуговування автоматичної системи пожежної сигналізації, системи оповіщення людей про пожежу
- ID: UA-2024-12-30-003975-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23906745
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки лічильників- ID: UA-2024-07-23-007600-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22133997
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки манометрів та термометрів- ID: UA-2024-07-23-006986-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22133377
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена